“
Szép a szoba, a ház maga is, a kert, az úszómedence, a kilátás az ablakból a Balatonra, a reggeli svédasztalos és minden volt amit csak reggelire el tudok képzelni. Az ár érték arány nagyon rendben van. Mindössze 3-400 m séta tőlük a Söptei pincészet-étterem, ahol életem legjobb vacsoráját ettem.
”“
Nagyon jól éreztük magunkat, az apartman nagyon felszerelt, minden volt benne, ami kellet, ingyenes klíma, TV, terasz, Zuhanyzó, kis konyha mindenféle dologgal, ami csak kellhet.Kedves tulajdonos, nem volt semmire se panasz 10/10!!
”“
Minden szuper volt. Finom és bőséges reggeli. Szuper volt a medence. Nagyon jó volt hogy fűtött volt, mivel rossz időt fogtunk ki és a Balaton vize hideg volt.
”